Praca

Aktualnie Biura Księgowe Zante poszukuje:

Ksiegowy/Księgowa

Obowiązki:
kompleksowa i terminowa ewidencja dowodów księgowych;
rozliczenie kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami;
przygotowywanie przelewów bankowych, prowadzenie kasy;
kontrola poprawności dokumentacji księgowej;
aktywny udział w przygotowywaniu danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;
współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS);
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Wymagania:
minimalnie wykształcenie średnie w zakresie rachunkowości i finansów, mile widziane wykształcenie wyższe;
doświadczenie w dziale księgowości min.5 lat w strukturach biura ksiegowego;
znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego;
doświadczenie w obsłudze systemów księgowo-finansowych;
dobra znajomość pakietu MS Office;
konsekwencja w działaniu, cierpliwość i skrupulatność;
nastawienie na wysoką jakość wykonywanej usługi.

Oferujemy:
Umowa cywilno-prawna, o pracę-do wyboru;
Możliwość pracy zdalnej;
Pakiet świadczeń medycznych;
Pracę w ambitnym, zgranym zespole nastawionym na współpracę.

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zante Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”, na adres: praca@zante.com.pl

Specjalista d/s kadr i płac

Obowiazki:
obsługa kadrowo-płacowa pracowników;
prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej;
naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac
monitorowanie terminu badań lekarskich;
ewidencjonowanie czasu pracy, nieobecności.

Wymagania:
wykształcenie średnie (preferowane wyższe);
minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturach biura księgowego;
praktyczna znajomość prawa pracy, innych przepisów dotyczących zatrudniania pracowników oraz naliczania wynagrodzeń;
umiejętność sprawnego przygotowywania wszelkiej dokumentacji kadrowo-płacowej;
znajomość programu MC Office.